Евріка! Форум. Субота, 18.05.2024, 21:48

Цікаво, хтось сюди колись заходить??)))

Приветствую Вас Гість | RSS
[Нові повідомлення · Участники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • »
Модератор форуму: Бум-бада-бум-бада-бум-бум  
Форум » Балаканина » 7 клас » Давайте спілкуватися і навчатися одночасно! (Пропозиція для семикласників)
Давайте спілкуватися і навчатися одночасно!
Natalia_Viktorivna Дата: Неділя, 16.03.2008, 12:12 | Сообщение # 1
Майор
Група: Адміни
Повідомлень: 7
Репутація: 54
Статус: Offline
Добрий день усім! Хочу запропонувати вам поспілкуватися на тему Інтернету. Розкажіть про своє ставлення до Інтернету. Чи користуєтесь ви сайтами і якими, чи допомагають вони вам у навчанні? Чи можливий варіант альтернативної освіти на відстані( дистанційної)? Чи хотіли б ви навчатися за допомогою комп'ютера? Спробуйте написати невеликий твір про це. Дайте йому назву. Обіцяю, якщо твір буде гарним, то оцінка піде в журнал.
 
Хрум)) Дата: Неділя, 16.03.2008, 20:49 | Сообщение # 2
Хрум))...
Група: Адміни
Повідомлень: 1638
Репутація: 82
Статус: Offline
...Оцінка в журнал?... Це, звичайно, добре... Але твір буде... sad smile :)
... Ну... щодо Інтернету, то...

Комп'ютер та Інтернет у житті людства

Хочеться розпочати з мого ставлення до комп'ютера та самого Інтернета.
Моє ставлення до Інтернету - так без нього я не знаю, як жила б... Хоча... Я переконана, що без Інтернета наше життя було б кращим (в якійсь мірі)... Підлітки б не сиділи за комп'ютерами цілими днями, не відриваючись від монітора годину за годиною...і зір у дітей - було б менше загрози для його погіршення. Тож, Інтернет шкодить... Але немає на Землі нічого нешкідливого...
А що стосується Інтернету, то за допомогою нього ми (підлітки) шукаємо реферати - це своєрідний шлях для пізнання чогось нового, спілкуємося з друзями - як і у Флуді, ми разом розв'язуємо задачі по математиці. Також, на своєму власному досвіді переконалась, що вчити англійську мову, спілкуючись по е-мейлу з американкою - дуже зручно та ЦІКАВО!...
Тому Інтернет - це, також своєрідний шлях до навчання. Є чимало сайтів, де ще більше корисної інформації! Будь ласка, цей світ знань відкритий для кожного! Головне, не полінитися знайти якусь цікаву інформацію.
Що стосується освіти на відстані, то я вже розповіла, як можна вдосконалювати англійську мову. Можна навести багато прикладів навчання на відстані, але часто таке навчання набридає...і стає (як на нашому форумі) Флудом. А якщо подумати, то освіта за допомогою комп'ютера - дуже цікаво та захоплююче! Думаю, було б чудово навчатися за допомогою Інтернету. Але постає одна дуже важлива проблема: зір. Я дуже хвилююсь за здоров'я нашого покоління - як то кажуть, "сидячого покоління". Комп'ютер дуже погано впливає на зір. І я б не хотіла позбутися стовідсоткового зору, коли більшість моїх друзів мають вже поганий зір. Також, навчанню за комп'ютером заважає таке явище, як лінь, звички. Якщо довго сидіти за комп'ютером, то з часом зменшується кількість руху. Тобто, той, хто довго сидить за комп'ютером, робить мало фізичних вправ. З часом це переходить у звичку, а з відсутністю фізичних вправ, дуже похитнеться здоров'я такої людини. Тому вже є дві основні проблеми, що перешкоджають перейти до навчання за комп'ютером. Авжеж, проблем більше, але таких основних, особливо важливих - дві.
Ні, все ж таки, навчання за допомогою комп'ютера - чудова ідея. Потрібно трохи зачекати, технології дістануться дуже високого рівня, тоді, можливо, винайдуть спосіб вирішити проблеми, що заважають навчанню на відстані (за допомогою Інтернета). І, сподіваюся, колись, діти будуть радіти навчанню, пізнанню нового - будь-яким шляхом - був би це суперсучасний комп'ютер чи стара бібліотечна книжка...


 
Хрум)) Дата: Неділя, 16.03.2008, 21:01 | Сообщение # 3
Хрум))...
Група: Адміни
Повідомлень: 1638
Репутація: 82
Статус: Offline
...ги... оце розписала!... happy happy

 
Natalia_Viktorivna Дата: Неділя, 16.03.2008, 21:51 | Сообщение # 4
Майор
Група: Адміни
Повідомлень: 7
Репутація: 54
Статус: Offline
Розписала гарно, проте не дуже послідовно: і хочеться ( сидіти за комп'ютером), і колеться( лінь, поганий зір). Але це не перешкода для тих, хто хоче спілкуватися або висловити свою думку. Мережа Інтернет пов'язує людей з різних куточків світу. І не обов'язково годинами сидіти перед монітором. Важливо знати, що тебе почують. Особливо акцентую увагу, що сайт створювався не лише для того, щоб ви могли "зависати" у Форумі. Чи знадобився тобі матеріал, розміщений на сторінці? В цілому твір мені сподобався, тому пропоную підійти перед уроком, бо Ельфу поставити оцінку в журнал не можу.
 
Хрум)) Дата: Понеділок, 17.03.2008, 15:55 | Сообщение # 5
Хрум))...
Група: Адміни
Повідомлень: 1638
Репутація: 82
Статус: Offline
Quote (Natalia_Viktorivna)
Ельфу поставити оцінку в журнал не можу.

happy happy ...точно... happy happy


 
Хрум)) Дата: Понеділок, 17.03.2008, 15:58 | Сообщение # 6
Хрум))...
Група: Адміни
Повідомлень: 1638
Репутація: 82
Статус: Offline
Quote (Эльф)
Чи знадобився тобі матеріал, розміщений на сторінці?

...взагалі, там я читала "Гуси-лебеді летять", декілька біографій, питання для тематичного оцінювання, проходила тест (по навчальній програмі). От... Тому, сторінка української літератури мені допомогла в навчанні. А що до...

Quote (Natalia_Viktorivna)
"зависати" у Форумі

...то більше, звичайно, я знаходжусь на Форумі.


 
Хрум)) Дата: Понеділок, 17.03.2008, 16:06 | Сообщение # 7
Хрум))...
Група: Адміни
Повідомлень: 1638
Репутація: 82
Статус: Offline
...я тільки-но зайшла на "Оратанію" - там прикольно (цікаво). Тільки... Що таке "бані собору"? А ще я заходила на "Українську міфологію" - там цікаві статті. Особливо мені сподобалась стаття "ЖАЙВОРОНКИ (сороки) – печиво, що випікали на свято Сорочини (9 березня). У кожному господарстві господиня робила у цей день 40 книшиків, колачиків, бубликів або булочок, схожих за формою на пташок. Для цього з маленького шматочка тіста робили качалочку, зав’язували її вузликом, розплескували кінці, наче гребінчик і хвостик, і запікали. Цих Ж. їли протягом дня, причому обов’язково діти. Тому вони ходили по хатах, і їх пригощали Ж. Діти бігали по селу, підіймали вгору «пташок» і проспівували або промовляли заклички для повернення птахів із вирію." ...ги... Свято Сорочини!... happy happy
...Ні, дійсно цікаво!... Мені сподобалося!...


 
Хрум)) Дата: Понеділок, 17.03.2008, 16:07 | Сообщение # 8
Хрум))...
Група: Адміни
Повідомлень: 1638
Репутація: 82
Статус: Offline
...Раджу всім заходити не лише на Форум, а й на сторінку!!!...

 
Хрум)) Дата: Понеділок, 17.03.2008, 16:16 | Сообщение # 9
Хрум))...
Група: Адміни
Повідомлень: 1638
Репутація: 82
Статус: Offline
http://novamova.com.ua/cgi_bin/task.php?tasktype=1#linkto187 - усі зайдіть сюди - так весело!!!... happy

 
Хрум)) Дата: Понеділок, 17.03.2008, 16:18 | Сообщение # 10
Хрум))...
Група: Адміни
Повідомлень: 1638
Репутація: 82
Статус: Offline
http://novamova.com.ua/cgi_bin/task.php?tasktype=2#linkto28 - і сюди!...

 
Хрум)) Дата: Понеділок, 17.03.2008, 16:22 | Сообщение # 11
Хрум))...
Група: Адміни
Повідомлень: 1638
Репутація: 82
Статус: Offline
http://novamova.com.ua/htm/03/etudy.htm - і ще ось сюди... happy

 
Бум)) Дата: Понеділок, 17.03.2008, 23:49 | Сообщение # 12
Бум))...
Група: Адміни
Повідомлень: 563
Репутація: 67
Статус: Offline
"Тихо сам с собою я веду беседу..." - не перекладається^_^ happy

 
Хрум)) Дата: Вівторок, 18.03.2008, 15:32 | Сообщение # 13
Хрум))...
Група: Адміни
Повідомлень: 1638
Репутація: 82
Статус: Offline
happy ...ну-у-у... sad happy happy happy happy happy

 
tiC-tac Дата: Неділя, 23.03.2008, 09:50 | Сообщение # 14
Полковник
Група: Адміни
Повідомлень: 1272
Репутація: 51
Статус: Offline
ги


 
Хрум)) Дата: Неділя, 23.03.2008, 11:34 | Сообщение # 15
Хрум))...
Група: Адміни
Повідомлень: 1638
Репутація: 82
Статус: Offline
...от уже...тільки флудиш усюди... happy

 
peris Дата: Понеділок, 31.03.2008, 17:40 | Сообщение # 16
Капітан
Група: Відвідувач
Повідомлень: 479
Репутація: 4
Статус: Offline
Навчання через Інтернет
Кожна людина має право вибору у своєму спілкуванні з іншими людьми,отже категорично до цього не може ставитись ніхто,окрім самої людини.Я хочу обговорити цю проблему.
Отже,чому деякі люди зовсім не користуються інтернетом ?Ось наприклад я навчаюсь через інтернет,я можу це робити тому що існує багато сайтів,сторінок й багато інших місць для отримання повчальної інформації у Інтернеті.Також мільярди школярів можуть це робити,але їм заважають такі труднощі як:Заборони батьків,відсутність грошей та бажання.
У деяких речах вони праві тому що у "всемирной паутине" ти не можеш знайти достовірної інформації на теми що тебе цікавлять.Може й ті люди що бажають навчатись через інтернет теж мають рацію?Звичайно,бо школярі ,що живуть далеко від шкіл можуть отримувати інформацію просто "на руки".Ще існє таке явище як "ВІдео розмова"(ви можете бачити співбесідника ).
Як було сказано вище,ярозділяю думку кожного і маю надію ,що кожен знайде свій інтернет усюди.

Автор:Романова Анастасія Андрієвна;7-А клас.


 
Natalia_Viktorivna Дата: Понеділок, 31.03.2008, 19:05 | Сообщение # 17
Майор
Група: Адміни
Повідомлень: 7
Репутація: 54
Статус: Offline
Настусе, чи може Інтернет замінити книжку, яка є джерелом інформації? Чим Інтернет небезпечний? І водночас, які його позитивні сторони?
 
peris Дата: Понеділок, 31.03.2008, 19:09 | Сообщение # 18
Капітан
Група: Відвідувач
Повідомлень: 479
Репутація: 4
Статус: Offline
Quote (peris)
ти не можеш знайти достовірної інформації на теми що тебе цікавлять.Може й ті люди що бажають навчатись через інтернет теж мають рацію?Звичайно,бо школярі ,що живуть далеко від шкіл можуть отримувати інформацію просто "на руки".Ще існє таке явище як "ВІдео розмова"(ви можете бачити співбесідника ).

...монітор для нашого зору не може бути шкідливим тому що,у більшості з нас він рідкокристалічний(наприклад у мене).Але у Інтернеті ти можеш знайти нецензурну інформацію.Замінити книжку Інтернет може,бо є функція читання.


 
Бум)) Дата: Понеділок, 14.04.2008, 19:52 | Сообщение # 19
Бум))...
Група: Адміни
Повідомлень: 563
Репутація: 67
Статус: Offline
будь який монітор шкідливий

 
Бум)) Дата: П'ятница, 18.04.2008, 22:16 | Сообщение # 20
Бум))...
Група: Адміни
Повідомлень: 563
Репутація: 67
Статус: Offline
Давайте хоч тему Натальї Вікторівни не будемо зафлуджувати!

 
Форум » Балаканина » 7 клас » Давайте спілкуватися і навчатися одночасно! (Пропозиція для семикласників)
  • Сторінка 1 з 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • »
Пошук:

Copyright MyCorp © 2024 Сайт управляється системою uCoz